KARGO ÜCRETİ :

Kargolar alıcı ödemeli olarak gönderilmektedir. Kargo ücreti teslimat konumuna göre değişiklik gösterebilir. 

TESLİMAT :

Ürününüz, sipariş verildikten sonra 3 gün içerisinde Kargo'ya verilir. Ürününüz kargoya verildiği anda kargo takip numaranız size eposta olarak gönderilir. Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip numaranızı sitede buunan ''Kargom Nerede'' butonunu tıklayıp gerekli alanı doldurmanız halinde, kargonuzun hangi şubeye, hangi gün ve saatte geleceğini ayrıca şube telefon-adres bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Bağlı olduğumuz ARAS Kargo Kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi "3 gün" içerisinde nottaki kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç gün içerisinde teslim alamazsanız paketiniz Ray Reklam İşleri'ne iade edilir.

Tüm ülkeler için teslimat yapılmaktadır. Yurtdışı teslimatlarda, bulunduğunuz ülkeye göre teslimat süresi uzayabilir. 

Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 7  iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için Ray Reklam İşleri en geç 10 gün içinde göndermeyi taahhüt eder.

Menu

 • 3d Kompozit

  Üç boyutlu kompozit, modern tasarım anlayışına uygun, kolay uygulanabilir ve çeşitli desenleri ile birbirinden canlı uygulamalar oluşturmanıza yardımcı olur.

  • Suyu ve darbeye dayanıklıdır.
  • Dilediğiniz renge boyanabilir.
  • Tavan çıtaları kullanarak montajı yapılır

  ÜRÜNLERİ GÖR

  Tabela Kataloğu
  Üç boyutlu kompozit kataloğumuza göz atın

  Kompozit Kataloğu

Üye İşlemleri