Satış Ortaklığı ve Avantajları

      Satış ortaklığı, ürünlerimizi daha çok müşteriye ulaştıran markalar için avantajlar sağlayan bir platformdur. Sitemize üye olduktan sonra, gerekli şartların sağlanması sonucunda üyeliğiniz aktif edilir ve özelleştirilmiş fiyat tekliflerini almanız sağlanır.

      Satış ortaklığı ile gelen avantajlardan biri özelleştirilmiş fiyat teklifleridir. Tüm satış ortaklarımıza sunduğumuz fiyatların yanında, özel olarak mağazalara sunduğumuz fiyat tekliflerini de içerir. Bu teklifler satış yoğunluğu izlenerek size özel oluşturulur. Geçmiş siparişleri ve kargo takiplerini üyeliğiniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Online desteğin yanında, sorular için telefonla destek alabilir, uygulama konusunda kafanızda oluşan soru işaretlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

      Satış ortağımız olduğunuzda, bizden ürünleri tedarik etmeniz kadar bunları satabilmeniz de önemlidir. Bu çerçevede, bulunduğunuz bölge için özel sosyal medya reklamları yayımlayıp, ürün tanıtımını yapma konusunda yardımcı oluyoruz. Son kullanıcının önüne reklamların düşmesi, ürünü pazarlarken işini kolaylaştıracak ve sipariş dinamiğini artıracaktır.

      Üç boyutlu panellerinin yeni ve farklı bir ürün olmasından dolayı, istenildiği takdirde grafik ekibimizden tasarım desteği alınabilir. Boyutlar ve kurumsal materyalleri iletilen marka için uygulama tasarımları oluşturulur ve beğeninize sunulur. 

      Satış ortağımız olarak düzenlenen kampanyalardan faydalanabilir ve hızlı tedarik ağımızın bir parçası olabilirsiniz. Üyelik sürecini başlatmak için vergi numarası ve firma faaliyet sürelerini belirtmeniz gerekmektedir. Bu aşamadan sonra sizinle iletişime geçilecek ve onayın ardından satış ortağımız olarak sitemizden üç boyutlu kompozit modellerini sipariş edebileceksiniz.

Sisteme Nasıl Üye Olurum

      Sisteme giriş bölümünden Hesap Oluştur diyerek sisteme üye olabilirsiniz. Üyeliğiniz incelemenin ardından onaya düşecektir. Onay sürecinin ardından fiyat listelerini görebilecek sepetinize ürünler ekleyip alışveriş yapabileceksiniz.

Menu

 • 3d Kompozit

  Üç boyutlu kompozit, modern tasarım anlayışına uygun, kolay uygulanabilir ve çeşitli desenleri ile birbirinden canlı uygulamalar oluşturmanıza yardımcı olur.

  • Suyu ve darbeye dayanıklıdır.
  • Dilediğiniz renge boyanabilir.
  • Tavan çıtaları kullanarak montajı yapılır

  ÜRÜNLERİ GÖR

  Tabela Kataloğu
  Üç boyutlu kompozit kataloğumuza göz atın

  Kompozit Kataloğu

Üye İşlemleri