Ray Reklam İşleri

Ray Reklam İşleri dijital ve geleneksel reklam çözümleri sunan tam hizmet ajansıdır.

Bünyesinde barındırdığı farklı departmanlar ile reklam ve pazarlama sektörünün bütün kollarında çalışmalar yapar. Geleneksel çözümlerde dış ve iç mekanlar için tasarım ve uygulama hizmeti sunar. Nevka Kompozit'in üç boyutlu kompozitler için Türkiye ana bayisidir. Bu anlaşma çerçevesinde üç boyutlu kompozit bayilik ve perakande satışlarını üstlenmiştir. Ajans Karaman merkezlidir ve Türkiye çapında hizmet verir. Üç boyutlu kompozit ürününün yurtdışı satışlarını da üstlenmiştir.

Nevka Composite

Kompozit ev, Mush-Room ev, 3D panel, banyo, kapı ve foseptik tank hizmeti veren Kahveci Otomotiv kuruluşudur.
Konya 3. Organize Sanayi Bölgesinde, 2014 yılında Kahveci Otomotiv bünyesinde 24.000 m2 kapalı alanda kurulmuştur. Nevka, SMC teknolojisini, ekonomik ve pratik yaşam alanları ile buluşturdu. Projelerin ortak amacı, profesyonel ya da kişisel yaşam alanlarının  farklı iklim koşullarında daha dayanıklı, uzun ömürlü ve yüksek kalitede olması için çözümler sunabilmektir.Menu

 • 3d Kompozit

  Üç boyutlu kompozit, modern tasarım anlayışına uygun, kolay uygulanabilir ve çeşitli desenleri ile birbirinden canlı uygulamalar oluşturmanıza yardımcı olur.

  • Suyu ve darbeye dayanıklıdır.
  • Dilediğiniz renge boyanabilir.
  • Tavan çıtaları kullanarak montajı yapılır

  ÜRÜNLERİ GÖR

  Tabela Kataloğu
  Üç boyutlu kompozit kataloğumuza göz atın

  Kompozit Kataloğu

Üye İşlemleri